Agencja Pracy

Agencja Pracy Kołobrzeg tel: 533 024 116

Poradnik Klienta

Leasing pracowników
Świadczymy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na konkretny termin. Jest wówczas propozycja o znacznie popularniejsza i wartościowsza od tradycyjnego zatrudnienia, jeśli Twoja firma spodziewa się lub jest zwiększonego popytu na domowe wyroby.

Agencja Pracy Wałcz tel: 533 024 116

Pracowników pozyskanych na wartości leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, kiedy w sukcesu wszystkiego innego sposobie zatrudnienia. Jeszcze będą wówczas oni stanowili obowiązek terminowo kłaść się w firmie, rzetelnie wykonywać powierzone im działania, a też bezwzględnie słuchać Twoich zadań jako przełożonego. Ty z zmian oszczędzisz sobie pieniędzy i czasu, ponieważ wszelkie formalności połączone spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na placu polskiego świecie ma na siebie nasza organizacja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając postać z zagranicy na wartości leasingu. Jest toż w szerocy prawna i klasyczna forma zatrudnienia pracownika. Pozwala Ci ona na stanowisko dodatkowego personelu na ściśle określony termin, a potem, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia wrócisz do pewnej wielkości naszej nazwy.

Oferujemy pracowników skłonnych do wykonywania bardzo wielu nowych zadań, tak związanych z pracą fizyczną, jak również wewnętrzną. Współpracują z nami osoby chcące zaangażować się w branżach także takich, jak motoryzacja czy mechanika, jak również medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Wałcz tel: 533 024 116

Które są zatem zalety leasingu gości i dlaczego powinieneś zdecydować się na tę opcję, szukając gościa na krótki okres?

Przede każdym, zmniejszasz koszty połączone z zatrudnieniem danej osoby. Nie musisz martwić się formalnościami, albo nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – opowiemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, a ty po prostu wybierzesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że pracownika na wartości leasingu znajdziesz z nami teraz w jakiś dzień, już po otrzymaniu dokumenty z zakresami kandydatów.

Po drugie, możesz spokojnie wprowadzić to, jakie oczekiwania jesteś również jakich kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o możliwości miejsce. Niestety będziesz musiał przeprowadzać rekrutacji „na ślepo” oraz w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz niezwykle precyzyjnie określić nasze pragnienia, a my gwarantujemy, że a właśnie znajdziemy dla Twojej firmy dobrego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że człowiek, którego zatrudniłeś nie zbiera się, lub potrzebny Ci ktoś o wyższych wiedzach, możesz w pewnym momencie zdać się do nas o jego zmianę. Nie spłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie działał żaden okres wypowiedzenia. To my dopełnimy wszystkich formalności, a też zaproponujemy Ci nowoczesnego gościa na stanowisko zwolnionej osoby. Z innej natomiast strony, jeśli człowiek wykaże się świetnie zbierać się w Twoim świecie zaś będziesz spełniony spośród jego roli, zaoferujemy Ci droga zatrudnienia go na szeroki etat. Pozwala Ci wtedy uzyskać z razu sprawdzoną i pewną kobietę do pracy, bez potrzeb otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania kogoś na etap próbny.
Agencja Pracy Wałcz tel: 533 024 116

Pamiętaj także, że całych weryfikacji umiejętności pracownika, czy pewności jego wiedzy dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ci go jako kandydata. Podejmując współpracę z dowolnym z swoich gości upewnialiśmy się, czy informacje wprowadzone w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego zgoda z nami byłaby trudna. Zajmując swego zatrudnionego w całości leasingu zyskasz więc pewność, że tak współpracujesz z osobą potrafiącą się na pracy.

Agencja Pracy Wałcz tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza ścianie w całości leasingu to wówczas tak dobry program na krótkie zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko wykonywa się w szerocy legalnie, a Ty możesz bawić się efektami pracy dodatkowej kobiety w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – również pamiętaj: zawsze jesteś możliwość zatrudnić odpowiedniego gościa na określone. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Wałcz tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments